GREEN-TIME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GREEN-TIME

Where is your smile?
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ани-мация

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Anj
Anj is awesome
Anj


Брой мнения : 54
Join date : 20.12.2008

Ани-мация Empty
ПисанеЗаглавие: Ани-мация   Ани-мация Icon_minipostedСъб Дек 20, 2008 11:51 pm

Реших (след дълго обеждаване от страна на Йев), че имам нужда от подобна тема. Ето ме.
Името ми е Анастасия, но е твърде дълго, така че почти винаги се представям като Ани, Ан. Приятелите ми викат Аньи, което принципно не одобрявам, но за тях може (:
На невероятните 15 години съм, но вече с нетърпение очаквам още по-привлекателните 16. Родом съм от Варна, но в момента живея в Благоевград, заедно с баща си и двете ми сестри.
Истината е, че обичам да говоря за себе, пък и защо да не? Споделям лесно с непознати, дори по-лесно, отколкото с онези, с които се познаваме от пеленачета. Обичам да говоря за животните, тяхна ненадмината фенка съм. Любовта ми към кучатата, например, е почти толкова голяма колкото и тази към изпражненията им.
На моменти съм ужасно саркастична и това не се нрави на хората около мен, но продължавам да го правя насъзнателно.
Имам странна мания относно слоновете. Като малка постоянно повтарях, че искам да съм слон и да имам дълъг, дълъг нос (!!!). Харесвам много футбола, гледам често футбол и точно като пиян футболен запалянко се надвиквам с телевизора при всяка отдала ми се възможност.
Мразя шоколад и всичко свързано с шоколада. Падам си по чипса повече xD Най-вече, когато е с бира, ммм.
Храната май ми е любимата тема. [Не, не съм дебела, спокойно!]
Хората ме намират за мила, някои за супер мила, дразнещо чак. Милото ми излъчване в извесна степен се дължи на срамежливостта ми. Така че, когато се отпусна, далеч не съм такава добра и тиха компания.
Надявам се да сте добили какво долу-горе същество представлява моя милост. Ако имате въпроси драскайте постчета, аз ще отговарям възможно най-откровено (:
Върнете се в началото Go down
~yellow~bunny~
Admin
~yellow~bunny~


Брой мнения : 65
Join date : 05.09.2008
Age : 29
Местожителство : ...where I can survive...

Ани-мация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ани-мация   Ани-мация Icon_minipostedНед Дек 21, 2008 1:16 am

Здравей, Ан. (:
С теб не се познаваме много добре, единствения път, когато си писахме беше в едни общ чат и аз забравих да те добавя (глупак) Laughing
Харесваш ли Благоевград?
Защо толкова мразиш кучета?
Чела си Здрач, нали?
На кой герой се опреличаваш? (:
Вярваш ли в съдбата? Защо?
Върнете се в началото Go down
https://green-time.bulgarianforum.net
Mosikal
Зелено човече



Брой мнения : 32
Join date : 21.12.2008

Ани-мация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ани-мация   Ани-мация Icon_minipostedНед Дек 21, 2008 1:37 am

Ако пред себе си имаш лист и молив, какво би нарисувала\написала?
Върнете се в началото Go down
Anj
Anj is awesome
Anj


Брой мнения : 54
Join date : 20.12.2008

Ани-мация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ани-мация   Ани-мация Icon_minipostedЧет Яну 01, 2009 6:36 pm

~yellow~bunny~ написа:
Здравей, Ан. (:
С теб не се познаваме много добре, единствения път, когато си писахме беше в едни общ чат и аз забравих да те добавя (глупак) Laughing
Харесваш ли Благоевград?
Защо толкова мразиш кучета?
Чела си Здрач, нали?
На кой герой се опреличаваш? (:
Вярваш ли в съдбата? Защо?

Съжелявам за закъснението, но не съм влизала скоро Ани-мация Icon_redface
Да, ще се радвам да си попишем пак xD. Онзи общ чат беше с...Йев? Ениуей
И аз не те добавих тогава, не се коси Ани-мация Icon_lol
Какво да му харесвам на Благоевград? Град като град, вече ми е омръзнал. Красив е да, но прекалено банален ми дойде. :/
Кучатата. От кучетата имам нещо от сорта на фобия. Като малка баба ми имаше много, веднъж едно от тях ме ухапа. Може би оттогава. Махнахме ги, но фобията си остана. (:
Повечето ми приятелки имат кучета. Поне не ме викат да ги разхождаме заедно, they know me so well Ани-мация Icon_lol
Чела съм Здрач, май писах какво мисля за поредица. Нейде из КНИГИ беше (think)
От Здрач ли? Не се сещам в момента. Дори не съм се замисляла :/ Но хората ме оприличават на Али...нищо общо Ани-мация Icon_lol
Вярвам в съдбата, колкото и банално да звучи. Предполагам вече ни е предопределено какво ще се случи с нас.
И не можем да променим съдбата си (колко сме спорили в Йев, хих), защото тя вече е написана.
Бду онова със свещите от теб ли дойде? Стори ми се много интересно, само дано не е вярно :/

Цитат :
Ако пред себе си имаш лист и молив, какво би нарисувала\написала?

Бих написала "ANJ" и до него ще нарисувам слонче, хихи Ани-мация Icon_biggrin
Върнете се в началото Go down
~yellow~bunny~
Admin
~yellow~bunny~


Брой мнения : 65
Join date : 05.09.2008
Age : 29
Местожителство : ...where I can survive...

Ани-мация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ани-мация   Ани-мация Icon_minipostedЧет Яну 01, 2009 11:37 pm

Цитат :
Бду онова със свещите от теб ли дойде? Стори ми се много интересно, само дано не е вярно :/


Да, май дойде от мен. Бях го прочела? някъде. Но вече не ми се струва толкова реално. (:

Аниии, кой ти е любимия цвят, а месец? xD
Защо те обичам? o_O
Върнете се в началото Go down
https://green-time.bulgarianforum.net
Anj
Anj is awesome
Anj


Брой мнения : 54
Join date : 20.12.2008

Ани-мация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ани-мация   Ани-мация Icon_minipostedПет Яну 30, 2009 2:23 pm

месец- декември
цвят- бял. Бялото си е бяло Rolling Eyes

Обичаш ме, защото си нямаш друга работа Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ани-мация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ани-мация   Ани-мация Icon_miniposted

Върнете се в началото Go down
 
Ани-мация
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GREEN-TIME :: ~Your Smile~ :: Лична зона-
Идете на: