GREEN-TIME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GREEN-TIME

Where is your smile?
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 БГ музика

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
~yellow~bunny~
Admin
~yellow~bunny~


Брой мнения : 65
Join date : 05.09.2008
Age : 29
Местожителство : ...where I can survive...

БГ музика Empty
ПисанеЗаглавие: БГ музика   БГ музика Icon_minipostedСъб Сеп 06, 2008 1:32 am

Харесвате ли БГ музика?Любими изпълнители, групи... Very Happy
Народна музика? Слушате ли?
Един от слушаните стилове в България-поп фолк. Какво мислите за него?
Върнете се в началото Go down
https://green-time.bulgarianforum.net
temples of death
Мързел
temples of death


Брой мнения : 13
Join date : 06.09.2008
Age : 30

БГ музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БГ музика   БГ музика Icon_minipostedСъб Сеп 06, 2008 5:40 pm

От българските групи мога да кажа, че признавам старите изпълнители, наистина стойностната музика. А не тези, новите, които всеки ден никнат като гъби и дори не знаят какъв стил музика пеят/свирят.
Може да има много нови таланти, но някои просто не могат да пробият заради това, че българската музика отдавна е залязла и друг, освен чуждият комерс не се слуша у нас. И този лигав имидж :/ Рядкост са младите хора, които слушат и оценят старата ни бг музика, чиято стойност не може да се сравни с новата бг музика, която ''творят'' наши изпълнители.

А за поп-фолка..хх, какво да кажа?
Крадена музика, текстове, лишени от грам смисъл, плейбек (което е едно огромно неуважение към публиката, според мен) и т.н. Всички са някакви пози... изкуствени. Във всичко изкуствени - от силикона до мозъка.

silent
Върнете се в началото Go down
yeve_666
eclipse the sun
yeve_666


Брой мнения : 61
Join date : 20.12.2008
Местожителство : там, където трябва

БГ музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БГ музика   БГ музика Icon_minipostedСъб Дек 20, 2008 6:03 pm

България е безнадежна. "Българско" и едновременно "хубаво" и цял живот да издирвам, няма да открия.Днес. Имало е, някъде далеч, далеч в минало нещо свясно, ама къде е сега?!
Не ми се ще да повдигам въпроса за така наречения "поп-фолк" (прост олигофренски примитивен фолк) Очите ме болят да гледам как някФи силиконени какички (мане, как прозвуча
Laughing ) си показват жълтите зъбки и розовия задник. Аз не живея в тази държава, за да гледам това. Музиката им, пък, е толкова тъпа и повърхностна, че ме боли сърцето. АМа слушах чалга. Laughing
Какво ми е харесвало, нямам абсолютно никаква идея. Обаче я слушах. Сама не мога да се разбера. (:::
"В текстовете на ненадминатите им песни има толкова смисъл, че едва ли не, те промениха живота ми."
АМИН! Surprised
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





БГ музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БГ музика   БГ музика Icon_miniposted

Върнете се в началото Go down
 
БГ музика
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GREEN-TIME :: ~Smiling Sun~ :: Музика-
Идете на: