GREEN-TIME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GREEN-TIME

Where is your smile?
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 През новата 2009...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Mosikal
Зелено човече



Брой мнения : 32
Join date : 21.12.2008

През новата 2009... Empty
ПисанеЗаглавие: През новата 2009...   През новата 2009... Icon_minipostedСря Дек 31, 2008 4:33 pm

На права на новата година сме.
Какво си обещавате да направите, а какво си пожелавате?
Ще промените ли нещо в себе си?

Обещавам си:
Пожелавам си:
Надявам се:
Ще променя:
Ще направя:

Надявам се темата да ви се стори интересна Wink
Върнете се в началото Go down
~yellow~bunny~
Admin
~yellow~bunny~


Брой мнения : 65
Join date : 05.09.2008
Age : 29
Местожителство : ...where I can survive...

През новата 2009... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През новата 2009...   През новата 2009... Icon_minipostedПет Яну 02, 2009 1:57 pm

Темата е велика и много популярна в момента...
Хъм,
Обещавам си да бъда по-мила с хората около мен, да прочета всички книги, които са ми в списъка (към 20 са засега) и да добавя в него още много други (:
Обещавам си, че това ще е една различна година. Обещавам си (или по-скоро обещавам на Ани), че ще се видим това лято. (:
Пожелавам си късмет. Да, единствено късмет, защото той включва в себе си всичко останало
Надявам се да си остана същия оптимист, който съм, но това ми изглежда вече почти нереално (признаците на песимистичност се виждат) Надявам се да намеря нови приятели, такива които да ценя и които да ме ценят. Но не прекалено много приятели, защото ми стигат малко, но истински. Надявам се да срещна някого...някого, когото да разбирам...и той да ме разбира.
Ще променя света около себе си. Разбрах, че няма смисъл да променям самата себе си. (:
Ще направя...по-скоро ще се започна да пиша историята, която ми се върти в главата от миналата година (:

Дано 2009 да е наистина хубава година, с много повече емоции от 2008. Искам да я запомня с нещо ценносттно, а не с тъпите изпити, не както запомних 2008.
Годината едва сега започва, дано да ни донесе най-силно мечтаното... (:

Върнете се в началото Go down
https://green-time.bulgarianforum.net
Anj
Anj is awesome
Anj


Брой мнения : 54
Join date : 20.12.2008

През новата 2009... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През новата 2009...   През новата 2009... Icon_minipostedПет Яну 30, 2009 2:37 pm

Не съм писала в тази тема. Тц, пропуск.

П.П. Тя не е ли за кошчето : D
Върнете се в началото Go down
yeve_666
eclipse the sun
yeve_666


Брой мнения : 61
Join date : 20.12.2008
Местожителство : там, където трябва

През новата 2009... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През новата 2009...   През новата 2009... Icon_minipostedПет Яну 30, 2009 6:29 pm

За Кошчето си, мила темичке...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





През новата 2009... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През новата 2009...   През новата 2009... Icon_miniposted

Върнете се в началото Go down
 
През новата 2009...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GREEN-TIME :: ~Sunrise way~ :: Общ форум-
Идете на: